OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Odzież do pracy w niskich temperaturach

Osoby wykonujące swoją pracę w niskich temperaturach powinny zabezpieczyć się odpowiednią odzieżą, w przeciwnym wypadku grozi im przeziębienie lub odmrożenie kończyn. Jednak to w gestii pracodawcy leży sfinansowanie odzieży, poszczególne zapisy kodeksu pracy określają, jakie warunki musi spełnić firma zatrudniająca osoby do tego typu prac. 

Najlepsza odzież na niskie temperatury

W zależności od rodzaju pracy, jaka jest wykonywana w chłodnym środowisku, inne warunki powinna spełnić idealna odzież. W przypadku pracy fizycznej, wymagającej swobody ruchu odzież BHP będzie najlepsza - nie tylko ochroni przed zimnem, ale też nie będzie ograniczać ruchu. Niedopuszczalna jest natomiast praca w zwykłej kurtce zimowej, której konstrukcja nie jest dostosowana do pracy fizycznej, poza tym może być wykonana z łatwopalnych materiałów. Odzież do pracy w niskich temperaturach jest tylko nieznacznie droższa, jednak bezpieczeństwo pracowników jest bezcenne. 

Tylko sprawdzony produkt

W poszukiwaniu najlepszej odzieży tego typu warto zawitać na stronę firmy Tempex, która przygotowała ciekawą ofertę dla swoich klientów. Firma funkcjonuje na polskim rynku już od 14 lat, w tym czasie dostarczała swoim klientom najwyższej jakości odzież BHP od najlepszych, niemieckich producentów. W katalogu firmy dostępne są ubrania przeznaczone do ekstremalnie niskich temperatur, sięgających -49 stopni C. Produkty te wykonano z wytrzymałych materiałów spełniających wymogi BHP, dlatego będą bezpiecznie służyć przez wiele lat.

Kompletna odzież

Dzięki szerokiemu asortymentowi odzieży do pracy w niskich temperaturach, klienci firmy mogą przebierać w ciekawych ofertach. W katalogu dostępny jest praktyczny kombinezon z długimi rękawami, który polecany jest szczególnie do pracy na dworze w trakcie zimy. Oferta obejmuje też ocieplane ogrodniczki, które w połączeniu z kurtką z tej samej serii będą stanowić doskonała ochronę przed mrozem. Warto też sprawdzić wybór bielizny do chłodni i mroźni, która zapewni dodatkową warstwę ochronną.
WWW: http://www.tempex.com.pl/
Dodano: 2019-02-06
Telefon: +48228680972
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przedpole 1
Kod pocztowy: 02-241
Źródła:
http://www.tempex.com.pl/Autor: Mateusz Michalski


Oceń firmę (5 z 1 głosów)