FERTIL-ECO


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dodatki paszowe dla bydła mlecznego

Bydło mleczne potrzebuje szczególnej troski ze strony rolników, aby dawane przez krowy mleko było nie tylko smaczne, ale również bogate we wszystkie minerały. Oprócz tego ważne jest, aby zadbać o jakość mięsa krów, które później są skupowane przez rzeźników. Dodatki paszowe dla bydła mlecznego od FERTIL-ECO cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony rolników, którzy prowadzą swoje gospodarstwa opierające się na hodowli bydła do masowej sprzedaży, jak i tych potrzebujących wsparcia odpowiednimi dodatkami krów na własny użytek.

Zarówno świnie, jak i krowy są podatne na różne problemy zdrowotne, które mają źródło w źle skomponowanej diecie ubogiej w składniki odżywcze. IMPACT POWDER to w 100% naturalny dodatek, który jest mieszanką minerałów świetnie wpływających na trawienie krów oraz ich zdrowotność jelit i żołądka. Preparat jest często używany, jako dobry suplement wspomagający pracę jelit. Pozwala to na uniknięcie lub zminimalizowanie występowania biegunek lub innych problemów żołądkowych.

Nie wszystkie dodatki paszowe dla krów mlecznych są tak wysokiej jakości i wolne od chemicznych składników, jak polecany produkt. Ze względu na to wielu rolników i hodowców bydła decyduje się na zakup sprawdzonego dodatku, który z pewnością pomoże przy dolegliwościach krów. Zamiast podawać krowom antybiotyki, które znacznie wpływają na smak i skład mleka warto zdecydować się na naturalne składniki mineralne, które skutecznie wesprą układ jelitowy.

Pod adresem impactpowder.com znajdują się szczegółowe informacje, dzięki którym będzie można zdecydować się na najlepsze rozwiązanie wspomagające problem biegunki u cieląt. Polecane dodatki paszowe udostępniane są w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy z zainteresowanych ma szansę zakupić dokładnie tyle produktu, ile jest mu potrzebne. Ceny za dodatki paszowe są widoczne tuż po zalogowaniu. Rejestracja upoważnia również do szybkiego zamówienia produktów bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia cennego czasu. W razie jakichkolwiek pytań można telefonować pod numer obsługi klienta.
WWW: https://www.impactpowder.com/
Dodano: 2019-02-01
Telefon: 724676094
Miejscowość: Łódź
Adres: Legnicka 28
Kod pocztowy: 94-234
Źródła:
https://www.impactpowder.com/sklep/bydlo/Autor: Daria Kaźmierczak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)